Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

Padovanokime kitokią vasarą turintiems negalią

01/07/2020 


Vasaros atostogų ir išvykų planavimas – vienas didžiausių kasdienybės malonumų. Negana to, vasarą patirti įspūdžiai tampa šildančiais prisiminimais niūriais žiemos vakarais. Deja, ne kiekvienas gali patirti šį džiaugsmą.

Šiuo metu maltiečiai rūpinasi 20 įvairaus amžiaus neįgaliųjų, kurie dėl fizinio ribotumo ir finansinio nepritekliaus neturi galimybės palikti savo namų. Norėdami sustiprinti jų viltį, įkvėpti pasitikėjimo ir padėti bent trumpam atitrūkti nuo kasdienybės nusprendėme suremti pečius su geros valios žmonėmis ir padovanoti neįgaliesiems vasaros stovyklą „Ir vėl drauge“. Tai bus tikros vasaros atostogos Trakų rajone.

Visą savaitę negalią turintys žmonės dalyvaus aktyviose veiklose, vyks į ekskursijas, bendraus su bendraminčiais ir kaups geriausius vasaros prisiminimus. Stovyklos dalyviams padės 20 savanorių, kurie pasirūpins, kad kiekvienas jaustųsi saugiai ir komfortiškai.

Kad ši mūsų idėja taptų realybe, reikia jūsų pagalbos ir paramos. Prisidėdami prie vasaros stovyklos jūs padovanosite prasmingą laisvalaikį tiems, kam jo stinga labiausiai.

Paremti vasaros stovyklą galite čia. Pasirinkite „Aukojimas kortele“, sumą ir mokėjimo paskirtį „Neįgaliųjų st

ovyklai“.

Arba aukokite į Maltos ordino pagalbos tarnybos (MOPT) sąskaitą LT29 4010 0424 0397 4431.

Dėkojame už jūsų gerumą!