Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

Vadovų stovykla 2021: galimybė vėl būti kartu

30/06/2021 


Birželio 30-ąją Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centre Palangoje prasideda penkias dienas truksianti maltiečių vadovų stovykla – joje dalyvaus daugiau kaip 50 maltiečių iš visos Lietuvos. Aplankyti ir pabendrauti su maltiečiais planuoja ir Maltos ordino ambasadorius Lietuvai bei prezidiumo nariai.

Šiais metais stovyklos dienos suskirstytos į konkrečias temas: bendrystė, etika, dvasingumas bei savanorystė. Bus diskutuojama apie pandemijos metu kilusius iššūkius ir prisitaikymą prie jos sąlygų, individualų maltietiškumo patyrimą, etikos komisijos keliamus klausimus apie pagalbos teikimą priklausomiems žmonėms ir senoliams, paliktiems vaikų, aptarsimos katalikiškos vertybės ir tikėjimo teikiami lobiai maltiečių kasdienėje veikloje ir gvildensimi klausimai apie savanorišką veiklą, orientuotą į skirtingo amžiaus ir poreikio žmones. Stovykloje dalyvaus ir šv. Mišias aukos maltiečių dvasinis vadovas Vytautas Rapalis. Siekiant turiningo, įdomaus ir dinamiško laiko, šalia bendrų ir individualių refleksijų vyks ir ekskursijos po gintaro ir šunų muziejus.

Tai išskirtinis ir labai svarbus įvykis po ilgą laiką trukusio karantino – maltiečiai nesimatė visus metus, todėl bus dalijamasi įgyta patirtimi ir idėjomis, siekiant stiprinti bendruomenę ir tęsti prasmingus darbus.