Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

„Agrorodeo” Dakaro lenktynininkų ir maltiečių vaikų dienos centrų draugystė

04/11/2020 


„Agrorodeo” Dakaro turas buvo tapęs gražia tradicija su komandos technika aplankyti Lietuvos miestus ir miestelius. Tačiau šį rudenį buriuotis dėl visiems žinomų priežasčių negalima. Tad „Agrorodeo“ Dakaro komanda nutarė imtis naujo bendravimo – skirti dėmesio maltiečių vaikų dienos centrams, kuriuos lanko daugiau nei 400 vaikų iš sunkumus patiriančių šeimų.

Buvo nufilmuotas videoįrašas, kviečiantis vaikus dalyvauti piešinių, lipdinių ir iš kitokių medžiagų pagamintų darbelių, kuriuose bus pavaizduotas Dakaro lenktynių automobilis, konkurse. Tai specialus visureigis, važiuojantis sudėtingiausiomis sąlygomis – per smėlynus, kanjonus, bekeles. Kitų metų sausio mėnesį Dakaro ralis vyks Saudo Arabijoje, į jį vyks „Agrorodeo” komanda.

Vaikų darbų nuotraukas ar skanuotus piešinius reikia siųsti iki š. m. lapkričio 12 d. el. paštu edvinas@agrorodeodakar.lt Lenktynininkas Vaidotas Žala, „Agrorodeo“ komandos narys, pažadėjo apdovanoti geriausių darbų autorius ir aktyviausius vaikų dienos centrus, taip pat pagal galimybes (dėl COVID-19 ribojimų) atvežti ir parodyti Dakaro sportinį automobilį. Juk vaikų dienos centrų auklėtiniams labiausiai reikia dėmesio. Kūrinius finalininkus vertins „Vaidotas Žala – Agrorodeo Racing“ Facebook paskyros sekėjai.