Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

Jaunųjų maltiečių veiklos stiprinimas Vakarų regione

02/07/2020 


Pasibaigus karantinui vėl gyvus susitikimus atnaujino maltiečių Vakarų regiono koordinatorė ir Jaunųjų maliečių grupių vadovės. Šį kartą dėmesys buvo skirtas veiklai, į kurią siekiama įtraukti ir ugdyti vietos jaunimą. Taip pat buvo atkreiptas dėmesys į jaunuomenės darbą karantino metu – nors dalis veiklos, tokios kaip aktyvus senelių lankymas, buvo sustabdyta, bet tai netrukdė savanoriauti nuotoliniu būdu (pvz.: telefono skambučiais „aplankyti“ globojamus senjorus). Vakarų regiono koordinatorė apsilankė Skuodo, Palangos ir Rietavo grupėse, taip pat susitiko su Raseinių atstove, kuri siekia pradėti maltiečių veiklą savo mieste.

Naujoms grupėms buvo pristatyta bendra Jaunųjų maltiečių veikla, būsimi jaunimo vadovai, aptarti galimi darbai ir veikimo būdai, suplanuota veiklos pradžia. Tiesa, Skuodas prieš karantiną jau yra turėjęs pirmąjį mokymų ciklą, svarbiausias jo rezultatas – pačių skuodiškių sudėliotas veiklos planas. Tai labai skatinama, nors kiekviena naujai besikurianti grupė yra lydima mokymų komandos, kuri visus metus lydi iniciatyvines grupes ir organizuoja 3 mokymus jaunimui.

Vakarų regiono vadovė domėjosi nuotaikomis po karantino, iššūkiais, su kuriais grupės susiduria šiuo metu, bei dabartiniais grupių poreikiais.

Džiaugiamės, kad maltiečių gretos auga, jaunimas noriai įsitraukia į veiklas, perduodamos maltietiškos vertybės. Jei ir jūs planuojate augti ir plėsti savo grupę įtraukdami jaunimą, kreipkitės į Jaunųjų maltiečių arba savo regiono vadovę.

Ačiū grupėms už šiltus priėmimus, gražius bei reikšmingus darbus.

Organizacijos regionizacijos tęsimas yra projekto „Maltiečių stiprinimas” dalis. 

Projektą finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija