Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

„Kauno grūdų“ atstovai pripildė vaikų širdis kalėdinio gerumo

01/12/2019 


Iki Kalėdų liko kiek daugiau nei mėnuo. Miestuose pradedamos įžiebti eglutės, prekybos centruose girdime šventinę muziką, visur regime kalėdines dekoracijas ir skubame puošti savus namus. Mūsų širdys prisipildo džiugiu laukimu.

Tačiau ne visi gali visa širdimi džiaugtis šiuo laikotarpiu. Jau kelerius metus bendradarbiaujame su Maltos ordino pagalbos tarnyba. Žinome, kad jų globojamiems vaikams šventinis periodas nėra toks džiugus, kaip kad visavertėje laimingoje šeimoje gyvenantiems mažiesiems. Todėl artėjant didžiosioms metų šventėms, savo dėmesį nusprendėme skirti maltiečių globotiniams.

„Kauno grūdų“ atstovės lankėsi Kelmės maltiečių vaikų dienos centre, kurį lanko daugiau kaip 30 šio miesto vaikų. Tai finansinius ir socialinius sunkumus patiriančių šeimų vaikai, kuriems labai reikalingas dėmesys. Tad norėjome jiems ne tik įteikti simbolines dovanas su mūsų produkcija, bet ir nudžiuginti juos buvimu kartu. Vaikams pristatėme grūdo kelią iki miltų pagaminimo, surengėme viktoriną ir drauge kepėme šokoladinius keksiukus.

„Tiek vaikus, tiek ir mus lydėjo gera nuotaika ir energija. Tai be galo šilti, norintys bendrauti vaikai. Labai džiaugiamės šiuo susitikimu ir tikime, kad nors kiek pripildėme vaikų širdis šventinės nuotaikos“, – sako Kelmės maltiečių vaikų dienos centre apsilankiusi „Kauno grūdų“ marketingo vadybininkė Rūta Andriuškevičiūtė. Gruodžio mėnesį planuojame aplankyti ir Marijampolėje įsikūrusį maltiečių vaikų dienos centrą.