Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

Maltiečiai startuoja su paramos akcija „Padėk Ukrainai!“

27/02/2023 


2023 m. vasario 27 d., minėdami Pasaulinę nevyriausybinių organizacijų dieną, maltiečiai simboliškai startuoja su paramos akcija Ukrainos žmonėms „Padėk Ukrainai!“.

Humanitarinės pagalbos laukia daugiau kaip 17 mln. žmonių Ukrainoje. Karas privertė juos palikti savo namus, ieškant saugumo, apsaugos ir pagalbos. 5,5 mln. žmonių yra perkelti šalies viduje, o daugiau kaip 7 mln. žmonių kirto Europos sienas ir pateko į kaimynines šalis (Šaltinis: OCHA situacijos ataskaita, 2022 12 19). Milijonai žmonių vis dar kenčia nuo karo padarinių ir kasdien susiduria su vis naujais iššūkiais. Medicininė pagalba, sugriautų namų ir infrastruktūros atstatymas, prieglobsčio suteikimas, būtiniausių pagalbos reikmenų gabenimas ir psichosocialinė parama – tai tik keletas poreikių iš nesibaigiančio sąrašo, skirto padėti žmonėms Ukrainoje.

Daugiausia dėmesio Ukrainos maltiečiai šiuo metu skiria karo paliestų žmonių psichosocialinei pagalbai, sveikatos apsaugos sistemos stiprinimui, pagalbinių priemonių žiemai ir skubiosios pagalbos priemonių teikimui.

Humanitarinė pagalba reikalinga dabar!

Daugiau informacijos: https://maltieciai.lt/padek-ukrainai/