Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

Maltiečių prezidentas apdovanotas Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu

17/02/2023 


Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotrauka / Robertas Dačkus

2023 m. vasario 16 d. visa Lietuva minėjo 105-ąsias Valstybės atkūrimo metines. Kaip ir kasmet, Lietuvos Respublikos prezidentūroje vyko Valstybės apdovanojimų įteikimo ceremonija. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda įteikė valstybės apdovanojimus išskirtinėms asmenybėms už nuopelnus Lietuvai ir už jos vardo garsinimą pasaulyje.

„Iš daugelio tokių darbų susideda mūsų kasdienybės mozaika. Iš jų gimsta mūsų tikėjimas šalies perspektyva, kaip ir mūsų galia keistis patiems ir keisti pasaulį, kuriame gyvename. Lietuvos galia. Ne mažiau svarbu šiandien nusilenkti ir padėkoti tiems mūsų šalies draugams, be kurių istorinė Lietuvos kelionė būtų ne tokia sklandi, o pasaulyje paliekamas pėdsakas – mažesnis. Kartu su Jumis mes esame stipresni. Iš Jūsų semiamės įkvėpimo, kai mums būna sunku. Jūsų draugystė mums visada buvo ir bus didžiausia dovana“, – pabrėžė Prezidentas G. Nausėda.

Garbingą apdovanojimą – Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį – gavo ir Maltos ordino pagalbos tarnybos prezidentas Bronius Einars. Tai padėka už savanorystės, empatijos, humaniškumo vertybių sklaidą ir nuoširdų kasdienį darbą.