Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

„Maltiečių sriubos“ paramos koncertas: vargstantys senoliai tyliai laukia mūsų visų pagalbos

16/12/2022 


Jau šį sekmadienį, gruodžio 18 d. 21 val., tiesioginiame LRT eteryje vyks senelių paramos akcijos „Maltiečių sriuba“ didysis šventinis koncertas.

Koncerto metu skambės ne tik muzika, bus parodyta 10 siužetų su senolių istorijomis. Pamatysite, kaip įvairiuose Lietuvos kampeliuose vienišas dienas leidžia maltiečių globojami žmonės. Istorijos jautrios, o jų herojai dėkoja maltiečiams ir aukojusiems žmonėms – savanorių apsilankymai ir atneštas maistas yra šviesiausia, ką jie turi šiandien. Padėti vargstantiems senoliams ir aukoti bus kviečiama viso koncerto metu – juk nėra niekieno senelių, jie nebyliai šaukia pagalbos.

 

Populiarias dainas atliks žymiausi Lietuvos atlikėjai ir darniausi chorai

Koncerto metu savo dainomis atverti gerumui širdis ir aukoti kvies žymiausi Lietuvos atlikėjai – jie pasirodys ne vieni, o su specialiai jiems pritariančiais chorais. Netikėti deriniai, duetai, kompozicijos stebins – kitaip suskambės pačios populiariausios dainos. Inga Valinskienė, Liudas Mikalauskas, Deivis ir choras, Lino Adomaičio „Vandenynai“ su choru „Jaunystė“, toliau Mantas Jankavičius, Aleksandras Fara su Rondo ir „Božolė“ choru, Asta Pylipaitė, Deivis ir „Liepaitės“, Laura Remeikienė su Šiaulių choru ir daugiau žinomų solistų, chorų ir šokėjų. Kalėdinę nuotaiką kurs gospelo choras „Vilnius Voices“. Bus daug gražios muzikos, šokių ir šventinio skambesio. Koncertą ves specialiai atvykusi seniai matyta Egle Daugėlaitė ir į ilgą kelionę besiruošiantis Ignas Andriukevičius.

 

Nauja galimybė tapti kasmėnesiniu vargstančių senolių rėmėju

Šiųmetinis maltiečių paramos koncertas siūlo naujovę – tiesioginio eterio metu pabendrauti su žvaigžde apie reguliarią pagalbą senoliams ir kitiems pažeidžiamiems asmenims. Juk pagalbos reikia visus metus, ne tik prieš šventes.

Dabar paramą galima skirti kas mėnesį ir be jokių papildomų rūpesčių. Aukotojo pasirinkta suma bus automatiškai nuskaičiuojama nuo asmeninės banko kortelės. Vieną kartą įsipareigojus, daugiau galvoti nebereikės, o pagalba vargstančiam ir sunkumus patiriančiam keliaus kiekvieną mėnesį. Beje, pasikeitus aplinkybėms, aukotojo įsipareigojimų bet kada bus galima atsisakyti.

Koncerto metu paskambinus į „žvaigždžių liniją“, bus galima tiesiogiai pabendrauti su Inga Valinskiene, Liudu Mikalausku, Beata Nicholson, maestro Vytautu Lukočiumi, Asta Pilypaite, Dominyku Vaitiekūnu ir kitais.

Jie šventinio koncerto metu taps reguliarios pagalbos ambasadoriais ir suteiks visą reikiamą informaciją, kaip tapti kasmėnesiniu rėmėju.

 

Pagalba keičia ir duodančiojo, ir imančiojo gyvenimus

Šiemet Kalėdos jau kitokios nei pernai – atviresnės, be pandeminių suvaržymų. Šventinis laikotarpis vėl virsta karštine. Bet maltiečiai kviečia pasilikti laiko gerumui – susirinkę prie ekranų prisiminkime tuos, kurie galbūt vieniši, ligoti, kuriems trūksta mūsų dėmesio ir pagarbos. Jie kuklūs, tie mūsų senoliai, nereikalauja, bet nelikime abejingi jų nebyliam prašymui.