Nuolat teikiama pagalba neįgaliesiems, siekiant jiems įgauti pasitikėjimo, atsakomybės, mokėjimo prisitaikyti visuomenėje, – kaniterapijos paslaugos. Taip vadinamas alternatyvus reabilitacijos būdas, kai specialiai apmokytas šuo neįgaliesiems padeda užmegzti socialinius ryšius, suteikia motyvacijos mokytis. Šis projektas dar naujas – pradėtas ir pasiteisinęs Klaipėdoje, kur 4 apmokyti šunys ir 4 maltietės padeda turintiems specialiųjų poreikių vaikams adaptuotis, tampa savotiškais gidais pažįstant aplinką.
Neįgaliųjų reabilitacinė stovykla – tai vasaros metu vykstanti speciali stovykla, kurios dalyviai, sėdintys neįgaliojo vežimėlyje, kartu mokosi judėti laisvai, siekti tų pačių tikslų, kurių įprastai sveiki žmonės, – bendrauti, atrasti pomėgius, realizuoti gebėjimus, gyventi aktyvų socialinį gyvenimą. Stovyklos ypatingumas – instruktoriais dirba irgi neįgalieji, tokie patys likimo draugai, po traumų ir negalių gyvenantys visavertį gyvenimą. Svarbiausias stovyklos tikslas – sužadinti neįgaliųjų tikėjimą ateitimi.
Kita kasmet vykstanti neįgalaus jaunimo vasaros stovykla – „Malta Camp“. Tai tarptautinė, Maltos ordino užsienyje organizuojama integracijos stovykla, vykstanti vis kitoje šalyje. Lietuvai atstovauti paprastai vyksta 10-12 dalyvių delegacija – 5-6 neįgalieji ir tiek pat jų padėjėjų. Užsienio šalyje vykstanti stovykla palieka jauniems žmonėms tokių įspūdžių, kurie įsimena visam gyvenimui, taip pat padeda susirasti draugų, lavinti kalbos ir bendravimo įgūdžius.
Neįgaliesiems organizuojamos piligriminės kelionės, į kurias maltiečiai savo globotinius lydi kaip padėjėjai. Viena tokių kelionių į Lurdą, Prancūziją (balandžio-gegužės mėn.), kita – Lietuvoje į Šiluvą (per Didžiuosius Šilinių atlaidus). Jų tikslas – suteikti neįgaliam žmogui galimybę aplankyti šventas vietas, pasimelsti už sveikatą. Be maltiečių pagalbos dažnas negalią turintis žmogus pats savarankiškai į tokias keliones išvykti negalėtų ne tik dėl sveikatos, bet ir lėšų stokos.