Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

Vaikų paramos akcijos „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“ rezultatai

09/10/2020 


Jau suskaičiuoti rugpjūčio 1–rugsėjo 15 dienomis vykusios maltiečių priešmokyklinės akcijos „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“ rezultatai. Akcijos metu buvo renkamos mokyklinės priemonės ir lėšos, kurios perduotos vaikų dienos centrams (turime 17), specialiosioms ugdymo įstaigoms, daugiavaikėse, stokojančiose šeimose augantiems mažiesiems piliečiams. Piniginės lėšos paskirtos 2 naujų Kauno vaikų dienos centrų maitinimui. Geografiniu požiūriu parama keliauja į 28 Lietuvos vietoves, 814 vaikams.

Šiųmetinės akcijos globėja – pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė. Į kvietimą dalyvauti akcijoje atsiliepė ~35 įmonės, lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ ministerijos, „Geležinio vilko“ padalinys, valstybinės institucijos, keletas savivaldybių.

Mokyklinių, ugdymo ir buities priemonių gauta už 9478 eurus, pinigais surinkta 1743,55 euro. Didžiuojamės Raseinių jaunaisiais maltiečiais, kurie pirmą kartą, bet labai aktyviai dalyvavo akcijoje ir rinko priemones savo miesto stokojančioms šeimoms. Puiki iniciatyva!

Dėkojame prisidėjusiems mes, dėkoja jums visiems vaikai.