Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

Rezultatyvi dviejų didžiųjų paramos organizacijų partnerystė

09/12/2019 


Maltiečius ir „Maisto banką” sieja ilgamečiai stiprūs partnerystės ryšiai. Už šį bendradarbiavimą galėtume išsakyti begalę padėkos žodžių. Bet stipriau už juos tegul kalba skaičiai, jie yra mūsų partnerystės tikrieji liudytojai.

Pirmiausia – visada dalyvaujame 2 kartus per metus „Maisto banko” visoje Lietuvoje organizuojamose akcijose ir taip užsitikriname ilgai negendančių produktų atsargas. Jie vėliau kartą per mėnesį maisto lauknešėliais keliauja į nepasiturinčių žmonių namus. Kitas, kasdienis ir itin svarbus kartu vykdomas projektas – iš „Maisto banko” priskirtų „Iki” parduotuvių surenkame besibaigiančius galioti produktus ir išdalijame prašantiems pagalbos. Tai vyksta 8 šalies miestuose.

Vien Vilniuje per savaitę tokio maisto krepšelius gauna 46 šeimos, be to, 20 maltiečių globojamų senolių kiekvieną trečiadienį tiesiai iš „Maisto banko” yra pristatoma apie 10 kg įvairiausių greitai gendančių, bet dar galiojančių produktų. Be visos šios pagalbos mūsų, maltiečių, veikla būtų skurdesnė ir parama vargstantiems gerokai menkesnė. Džiugu, kad kartu galime daugiau.

Bendra 2018 m. „Maisto banko” skirtos Maltos ordino pagalbos tarnybai paramos maisto produktais suma – 165 191,77 Eur. Įspūdinga, ir tai liudija tvirtą abiejų organizacijų partnerystę, kurios bendras tikslas – rūpestis skurstančiais žmonėmis ir pagalba jiems.