Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

Gurmaniškos „Molecule“ dovanos – sveika, skanu ir labai malonu

09/12/2019 


Organiniais, aplinkai draugiškais produktais prekiaujanti parduotuvė „Molecule“ padovanojo išskirtinių gardumynų. Parduotuvės savininkė Agneta Kleizienė pati maltiečiams pasiūlė ir atrinko globojamiems seneliams skirtų daržovių sriubų, troškinių su įvairiais sūriais, raviolių su ementaliu pomidorų sultyse, raviolių su ožkos sūriu ir kt. Taip gurmaniška, išskirtinai sveika, labai estetiška.

Mes tokių produktų nebuvome nei matę, nei regėję, ką jau kalbėti apie skurdžiai gyvenančius žmones. Jie gražias pakuotes ilgai vartė ir stebėjosi kaip melodija skambančiais pavadinimais. Paragavę senoliai džiaugėsi netikėtais gaiviais skoniais, uodė aromatus ir sakėsi esą ypatingai pamaloninti. Juk tokių gėrybių niekada gyvenime neįpirktų, o dar jie ir jaunystę dovanoja.

O dribsniai labiausiai pradžiugino vaikus – su šokoladu, su vaisiais. Sveiki, bet skanūs. Ir taip būna! Stebuklingi, taip sakė vaikai ir iš pradžių kabino dribsnius tiesiog šaukštais – juk skanu. Ačiū, Agneta, už supratimą, ačiū, kad dalinatės.