Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

Druskininkų maltiečiai dėkoja gerų darbų partneriams

10/12/2019 


Pirmiausia – “Boulangerie” kepyklėlės Druskininkuose šeimininkams Laimučiui ir Emiliui Sinkevičiams. Iš jų kavinės jau trečius metus kasdien bandelės keliauja skurstantiems ir stokojantiems. Ir nebūtinai tik pagal numatytą grafiką kartu su sriuba remiamies senoliams – kartais kepiniai atitenka močiutei, kuri prekybos centre prie kasos niekaip negali sukrapštyti centų pigiausiam batonui.

Kartais išmaldos prašančiai senutei, kurią kasdien iš kaimo atveža sūnus ir liepia kurorte ubagauti. Visus bėdulius pamato maltietės Astos akys, kuri ir rūpinasi, kad bandelės atitektų alkaniausiems.
Dar vieni maltiečių draugai – restoranas “Toli Toli”. Jo vadovė Indrė Armalytė visada atsiliepia į prašymus paremti maistu, o ir kitaip rūpinasi – vienai močiutei padejavus, kad neturi kaip klausytis “Marijos radijo”, tuoj pat nupirko naują radijo imtuvą.

Prie gerų darbų Druskininkuose visada jungiasi ir “Velvetti”. Šeimininkai Snieguolė ir Remigijus Žižiai dalyvauja maltiečių renginiuose, remia maistu, sriuba, taip pat globoja be mamos likusius dvynius, įsiklauso, padeda, domisi. Vaikai patikimose rankose, turi su kuo tėviškai pasitarti.

 

Neabejinga senolių bėdoms ir kavinės “Vitaminas B1” vadovė Jurgita Steponavičiūtė – cukriniu diabetu sergančius maltiečių globotinius aprūpino brangiomis medicinos priemonėmis. Rimta liga, rimta parama, bet juk reikia ir pasilinksminti – per Užgavėnes Jurgita visus senelius apdalino gardžiausiais blynais su uogiene. Kad neliktų vieniši, pamiršti.