Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

Kaunas. Pernelyg drovu prašyti pagalbos

18/11/2021 


Kaunas. Sakoma, kad tai laimingų žmonių miestas. Visgi, ne pas visus ta laimė apsilanko…

80-metė Janina – buvusi inžinierė, 36 metus pradirbusi Kauno radijo gamykloje. Pensija maža, didelę riekę pensijos kas mėnesį reikia atriekti vaistams, be kurių būtis būtų neįmanoma, o dar artėja šalnos ir dideli mokesčiai už šilumą. Lyg to būtų maža, ji vieniša… Vienas vaikas palaidotas, kitas gyvena užsienyje ir su mama jokių ryšių nepalaiko. Ką bekalbėti – gyventi be artimųjų pagalbos ir palaikymo žmogui yra labai sunku.

Kaunietei Angelei – taip pat 80 metų. Dėl lūžusio klubo moteris visai nebesikelia iš lovos. Dabar vienintelis draugas – internetas. Moterį kaskart apima neviltis – ką darytų, jeigu maltiečiai neatneštų įprasto maisto davinio?

Ir 82 metų Kristina – buvusi Kauno miesto autobusų parko konduktorė. Moteriai sunku vaikščioti – net su vaikštynės pagalba pasiekti kitą kambarį atima daug jėgų. Neverta ir kalbėti apie pasivaikščiojimą gryname ore. Vienintelis gryno oro gurkšnis – sulaukti kito žmogaus, kuris praskaidrina niūrią kasdienybę.

Šie žmonės yra pernelyg drovūs. Jiems nesmagu prašyti kitų pagalbos.
Tai galimybė jiems padovanoti ne tik maisto. Padovanoti apkabinimą, palaikymą, artumą. Mes galime tai padaryti už kiekvieną.

Prisidėkite auka.
Trumpieji numeriai: 1410 – 10 eurų, 1418 – 3 eurai.
Didesnė suma: www.maltieciusriuba.lt