Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

Maltiečių ir “Dryock Technology” draugystė

26/10/2020 


Maltiečių ir “Dryock Technology” vadovo Jono Vencpolio draugystė tęsiasi jau ne vienerius metus. Ponas Jonas dovanoja maltiečių globojamiems žmonėms sauskelnių, įklotų vyrams ir moterims, kelnaičių, paklotų – taip reikalingos brangios produkcijos gulinčių ligonių slaugai. Šiomis DAILEE priemonėmis pasinaudoję žmonės negali atsidžiaugti lygindami su kitomis tos paskirtiems prekėmis – plonutės, švelnesnės, patvaresnės, puikiai priglunda, yra aukštos kokybės. Tokių norėtų gauti ir ateityje, nes jau savo liga yra pamatavę produktų kokybę ir įsitikinę diskretiškų sprendimų nauda.

Ponas Jonas sako: “Jei tik gali padaryti kažką naudinga kitam – daryk. Nelauk, kol kas nors prašys ir po to dėkos, o tiesiog be aukštų frazių daryk.” Jis ne tik dovanoja mūsų slaugomiems žmonėms produkcijos, bet ir rūpinasi, kad gulinčius ligonius prižiūrintys darbuotojai tinkamai panaudotų produktus. Jonas maltiečiams neatlygintinai skaito paskaitas apie pagalbą gulintiems ligoniams, slaugos priemonių naudojimą, kompensavimo tvarką. Jo paskaitose viskas pateikiama vaizdžiai, įtikinamai, suprantamai. Įmonės vadovas yra pasiruošęs pas maltiečius vykti į bet kokį Lietuvos kampelį ir suteikti jiems reikiamos informacijos.

Dėkojame Jonui už pagalbą, už draugystę, o mūsų globotiniai dėkoja už stebuklingas slaugos priemones, kurios gerokai palengvina gyvenimą.