PADOVANOK RIEKĘ
LAIMĖS

Kai už lango triukšmas nurimsta, kelius užpusto sniegas, o languose užsidega šviesos, suprantame – atėjo gražiausios metų šventės. O jų šiluma išties sutelpa į mažiausius dalykus – netikėtą šypseną, apgalvotą palinkėjimą ar… kepalėlį duonos. Tačiau kai kurių senolių akys per šias šventes dairosi po tuščius ir vienišus namus, kuriuose nėra su kuo šventine duona pasidalyti.

Todėl „Gardėsis“ ir maltiečiai (MOPT) kviečia prisijungti prie akcijos „Padovanok riekę laimės“. Užsiregistruokite gauti „Gardėsio“ siuntinį, su kuriuo trumpam tapsite maltiečiu. Jums teliks įteikti jį senoliui, kurį norėtumėte pradžiuginti ir pasidalyti simboline laimės riekele! Registracija vyksta iki gruodžio 13 d. Siuntinių kiekis ribotas.

Sukurkime mažą Kalėdų stebuklą tam, kam jo labiausiai reikia.

Pavyzdinė aukojimo forma

Patys pabūkiteMaltiečiais

Šiemet „Gardėsis“ pasiryžo išsiųsti 300 kalėdinių siuntinių, kuriuos gavę galėsite bent trumpam pabūti maltiečiais ir pradžiuginti jūsų pažįstamą vienišą senolį.

Aukokite trumpaisiais numeriais

Siųskite SMS žinutę arba skambinkite:1410 – auka 10 €1418 – auka 3 €

Parašykite laišką neKalėdų seneliui, o Senoliui

Šiemet laiškai tebūnie kitokie: neprašykime dovanų ar daiktų. Verčiau patys dovanokime savo žodžius, linkėjimus ir rūpestį.

Todėl kviečiame išsakyti visus savo gražiausius kalėdinius linkėjimus, papasakoti linksmiausias istorijas, o galbūt tiesiog pasidalinti prisiminimais. Rašykite laišką, kuris leis vienišam senoliui bent trumpam nusišypsoti ir pajusti tikrą Kalėdų dvasią!

Patys pabūkiteMaltiečiais

Pasirinkite Omniva paštomatą:


Parašykite laišką neKalėdų seneliui, o Senoliui