Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

Valstybės dienos apdovanojimai. Už nuveiktus darbus įvertinti ir maltiečiai

06/07/2023 


Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotrauka

Liepos 6-ąją minima Valstybės diena. Šia proga Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda įteikė valstybės apdovanojimus pasižymėjusiems asmenims už nuopelnus Lietuvai ir jos vardo garsinimą pasaulyje.

Prezidentas pabrėžė, kad  „Lietuva yra stipri ne tik dėl to, kad yra lygiavertė svarbiausių ir galingiausių pasaulio sąjungų narė. Mes džiaugiamės, nes Lietuva yra stipri savo pilietine visuomene. Jos dėka savo mylimoje Tėvynėje mes galime saugiai kurti orų, asmens laisve ir atsakomybe grindžiamą gyvenimą sau ir savo vaikams. Galime imtis drąsiausių darbų, keičiančių ne tik mūsų šalies, bet ir pasaulio veidą. Įgyvendinti neįtikėtinas svajones“ ir kad „į įvairias iniciatyvas susibūrę arba savo atsakomybės srityse nuostabių darbų nuveikę piliečiai yra šių dienų valstybės kūrėjai, keičiantys istoriją.“

Maltos ordino pagalbos tarnybos Marijampolės grupės vadovei Marijai Miliauskienei už ilgametę veiklą teikiant pagalbą pažeidžiamiausiems žmonėms ir užtikrinant jų orumą įteiktas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžius.

Maltos ordino Nepaprastajam ir Įgaliotajam ambassadoriui Lietuvai J. E. Manfred Ritter Mautner von Markhof už filantropinę veiklą ir Lietuvoje įgyvendintus visuomenei reikšmingus paramos projektus įteiktas Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžius.